wlado's website

Formátování disku

**************************************************************************************************************
Výhradně pro Vás je určen kód: VANOCE
S kódem získáváte sázku zdarma v hodnotě 50 Kč a vstupní bonus až 2000 Kč*)
**************************************************************************************************************

Stačí jen přijít nejpozději do konce týdne do kterékoli pobočky sázkové kanceláře Tipsport, zaregistrovat se k internetovému sázení a při prvním přihlášení do kolonky „Kód pro získání bonusu“ vložit Váš kód: VANOCE

NAVÍC na stránce www.vanocezdarma.cz si můžete vybrat zdarma jeden z vánočních dárkům (horské kolo Author, podvodní digitální fotoaparát, Sony PSP a další)


Ivana Mynářová
Manažerka projektu Vánoce zdarma

*)Jak postupovat pro získání sázky zdarma v hodnotě 50 Kč a vstupního bonusu:
Zaregistrujte se nejpozději do středy v kterékoli pobočce Tipsportu k internetovému sázení. (Registrační formulář je k dispozici v pobočce nebo zde)
Registrace je zcela zdarma a legislativa vyžaduje pouze na pobočce Tipsportu vyplnit jméno, příjmení, datum narození a registraci podepsat
Při prvním přihlášení na www.tipsport.cz zadejte do registračních polí v záhlaví stránky uživatelské jméno a heslo, které jste získali na pobočce. Poté do kolonky "Kód pro získání bonusu" vložte kód: VANOCE.
Nezapomeňte na další bonus ve výši až 2.000 Kč (Vstupní bonus je stanoven ve výši 100 % z hodnoty prvního vkladu na Herní účet, avšak maximálně 2.000,- Kč) - Nezapomeňte proto vložit vstupní vklad při registraci v pobočce - vyplatí se Vám to. Podmínky připsání vstupního bonusu jsou uvedeny na www.tipsport.cz
_____________________________________________________________________
Pokud chcete být z nabídky bonusů vyřazeni, přepošlete tento mail na adresu vyrazeni@poslidal.cz. Budete automaticky vymazáni.

A tady jsem nezaváhal a podíval se co je na té "odhlašovací" stránce
Na stránce http://poslidal.cz jsou totiž vyfoceni naši baviči, kteří za dlouhých dní v nápravném zařízení prošli kurzem internetu a teď ukazují jaké umí udělat web stránky.